Lectures Treballs Finals de Grau/Màster

Estudiant: Anna Perpiña Moreno
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica

Títol de Treball/Projecte: Rehabilitació d’un habitatge unifamiliar aïllat

Director/a: Josep Justo i Gabriel Pérez

Tribunal:

President/a: Carles Labèrnia
Secretari/a: Lídia Navarro
Vocal: Josep M. Burgués
Suplent 1: Julià Coma
Suplent 2: Cristian Solé
Suplent 3: Gabriel Pérez

Presentació:

Data: 17 de setembre de 2015
Hora: 09:00 h
Aula: 2.03 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: David Castellà  Ponsarnau
Titulació: Màster en Enginyeria Informàtica

Títol de Treball/Projecte: Developing a boardgame recommendation engine based on linked data

Director/a: Roberto García i Juan M. Gimeno

Tribunal:

President/a: Rosa Gil
Secretari/a: Juan M. Gimeno
Vocal: Toni Granollers
Suplent 1: Montserrat Sendín
Suplent 2: Marta Oliva
Suplent 3: Roberto García

Presentació:

Data: 17 de setembre de 2015
Hora: 11:00 h
Aula: 2.03 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Marcos Gistau
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica

Títol de Treball/Projecte: Diseño y estudio de eficiencia de intercambiadores cerrados de calor latente

Director/a: Luisa F. Cabeza i Alvaro de Gracia

Tribunal:

President/a: Gabriel Pérez
Secretari/a: Alvaro de Gracia
Vocal: Laia Miró
Suplent 1: Gabriel Zsembinszki
Suplent 2: Julià Coma
Suplent 3: Susana Serrano

Presentació:

Data: 17 de setembre de 2015
Hora: 11:00 h
Aula: 0.01 CREA
Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Luz Angela Ocampo
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica

Títol de Treball/Projecte: Estimación del calor residual en el proceso de fabricación de cemento

Director/a: Luisa F. Cabeza i Laia Miró

Tribunal:

President/a: Gabriel Pérez
Secretari/a: Alvaro de Gracia
Vocal: Laia Miró
Suplent 1: Gabriel Zsembinszki
Suplent 2: Julià Coma
Suplent 3: Susana Serrano

Presentació:

Data: 17 de setembre de 2015
Hora: 12:00 h
Aula: 0.01 CREA
Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Xavier Rodríguez Vilanobla
Titulació: Grau en Enginyeria nformàtica

Títol de Treball/Projecte: Desarrollo de aplicación web + aplicación móbil de la planificación de tareas y maquinaria en finca agrícola

Director/a: Tere Alsinet i Pilar Mallol

Tribunal:

President/a: Josep Argelich
Secretari/a: Tere Alsinet
Vocal: Jordi Planes
Suplent 1: Ramon Béjar
Suplent 2: César Fernández
Suplent 3: Carles Mateu

Presentació:

Data: 17 de setembre de 2015
Hora: 12:00 h
Aula: 2.01 EPS
Share