Lectures Treballs Finals de Grau/Màster

Estudiant: Mihail-Cristian Onisor
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica

Títol de Treball/Projecte: Estudio de sincronización de vibraciones mediante técnicas de lazo de busqueda de fase

Director/a: Francisco Clariá

Tribunal:

President/a: Francesc Solsona
Secretari/a: Francisco Clariá
Vocal: Josep Ribó
Suplent 1: Juan A. Garriga
Suplent 2: Marcel Tresánchez

Presentació:

Data: 7 de juliol de 2016
Hora: 11:30 h
Aula: 2.01 EPS
Separador Treballs i ProjectesEstudiant: Ricard Allepuz Farré
Titulació: Màster en Enginyeria Industrial

Títol de Treball/Projecte: Numerical analysis for potential heat reuse from liquid cooled data centres for indoor swimming pool

Director/a: Íngrid Martorell

Tribunal:

President/a: Marc Medrano
Secretari/a: Íngrid Martorell
Vocal: Albert Castell
Suplent 1: Lídia Rincón
Suplent 2: Cristian Solé

Presentació:

Data: 7 de juliol de 2016
Hora: 13:30 h
Aula: 1.04 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Joel Monné Mesalles
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica

Títol de Treball/Projecte: Desenvolupament d’una web pel col·lectiu implicat seguint un model de disseny centrat en l’usuari

Director/a: Toni Granollers

Tribunal:

President/a: Ferran Perdrix
Secretari/a: Toni Granollers
Vocal: Ma. del Mar  Lluelles
Suplent 1: Marta Oliva
Suplent 2: Juan M. Gimeno

Presentació:

Data: 7 de juliol de 2016
Hora: 17:00 h
Aula: 2.01 EPS
Share

Lectures Treballs Finals de Grau/Màster

Estudiant: Gerard Andreu Claverol
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica

Títol de Treball/Projecte: Estudi de viabilitat d’industrialització de les parets prefabricades de formigó de PMP prêt-a-porter cases

Director/a: Julià Coma i Josep Oriol Forné

Tribunal:

President/a: Josep Gasià
Secretari/a: Gabriel Pérez
Vocal: Lídia Navarro
Suplent 1: Marga Moltó
Suplent 2: Cristian Solé

Presentació:

Data: 6 de juliol de 2016
Hora: 09:00 h
Aula: 2.03 EPS
Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Anna Gregori Barrull
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica

Títol de Treball/Projecte: Les PIMES constructores de la província de Lleida: anàlisi economica-financera (2003-2014)

Director/a: Natàlia Aldaz

Tribunal:

President/a: Eduard Gregorio
Secretari/a: Natàlia Aldaz
Vocal: Maite Grau
Suplent 1: José Millán
Suplent 2: Gabriel Pérez

Presentació:

Data: 6 de juliol de 2016
Hora: 10:00 h
Aula: 0.05 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Alejandro Contreras Montañez
Titulació: Grau en Enginyeria Informàtica

Títol de Treball/Projecte: Programació amb OpenSSL en Python

Director/a: Cèsar Fernández

Tribunal:

President/a: Carles Mateu
Secretari/a: Cèsar Fernández
Vocal: Josep Argelich
Suplent 1: Ramon Béjar
Suplent 2: Enric Guitart

Presentació:

Data: 6 de juliol de 2016
Hora: 11:00 h
Aula: 2.01 EPS
Share

Lectures Treballs Finals de Grau/Màster

Estudiant: Raúl Toledano Alós
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica

Títol de Treball/Projecte: DronApp, desarrollo de una app para recibir datos de un móvil colocado en un dron

Director/a: Juan A. Garriga

Tribunal:

President/a: Mº Cristina Vega
Secretari/a: Montse Sendín
Vocal: Francesc Giné
Suplent 1: Francesc Colell
Suplent 2: Francisco Clariá

Presentació:

Data: 5 de juliol de 2016
Hora: 10:00 h
Aula: 2.03 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Norman Cliville Sans
Titulació: Grau en Enginyeria Mecànica

Títol de Treball/Projecte: Estudi tècnic del disseny d’un xassís de competició per la categoria CM del campionat d’Espanya de muntanya

Director/a: Javier Bradineras

Tribunal:

President/a: Josep Illa
Secretari/a: Alba Cabiscol
Vocal: Javier Bradineras
Suplent 1: Joan Roca
Suplent 2: Miquel Nogués

Presentació:

Data: 5 de juliol de 2016
Hora: 10:00 h
Aula: 2.01 EPS
Share

Lectures Treballs Finals de Grau/Màster

Estudiant: Josep Domingo González
Titulació: Grau en Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica

Títol de Treball/Projecte: Lidar estacionari per la generació amb Raspberry PI2 de models digitals de recintes tancats i la detecció d’objectes en el seu interior

Director/a: Juan A. Garriga

Tribunal:

President/a: Joan M. Gimeno
Secretari/a: Montse Sendín
Vocal: Juan A. Garriga
Suplent 1: Francesc Colell
Suplent 2: Francisco Clariá

Presentació:

Data: 4 de juliol de 2016
Hora: 10:00 h
Aula: 2.03 EPS

Separador Treballs i Projectes

Estudiant: Roger Martí Aumedes
Titulació: Grau en Arquitectura Tècnica

Títol de Treball/Projecte: Anàlisi i caracterització de la terra del Domo de la Universitat de Lleida

Director/a: Josep R. Castro

Tribunal:

President/a: Lídia Rincón
Secretari/a: Josep R. Castro
Vocal: José M. Iglesias
Suplent 1: Javier Bradineras
Suplent 2: Eduard Gregorio

Presentació:

Data: 4 de juliol de 2016
Hora: 12:00 h
Aula: 1.11 POLIVALENT
Share